Yardım | BilgisayarTamiri.Com


BilgisayarTamiri.Com Hakkında

BilgisayarTamiri.Com web sitesi ücretsiz firma rehberi hizmeti vermektedir. Kurulduğumuz tarihten itibaren bu böyleydi ve böyle devam edecek. Hiç bir zaman firmalardan ücret talep edilmeyecektir.

Firma bilgilerinizin listelendiği bu platform ile yeni müşteriler edinebilir ve bu doğrultuda yeni kazançlar sağlayabilirsiniz. Yeni müşterilere ulaşmanın en kolay yolu firma rehberine işletmenizi eklemenizdir.

İnternette var olman günümüzde oldukça önemli fakat iş internetten bulunmakta bitmiyor. Bulunabilir olabiliyorsanız doğru kitlelere ulaşıp yeni müşteriler edinebiliyorsunuz. Tam da bu yüzden ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekteyiz. Sizler için kurduğumuz bu platform geniş kitlelere ulaşmanız için mükemmel bir basamak. Henüz firmanız ekli değilse firma ekle sayfasından kolayca bu işlemi yapabilirsiniz.

BilgisayarTamiri.Com Nasıl Çalışır

BilgisayarTamiri.Com, firmaların internet üzerinde bulunan ve kamuya açık olan bilgilerini aracı programlar ile toplamaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda firmanız otomatik olarak rehbere eklenmiş olabilir.

Eğer firmanız henüz rehbere eklenmemiş ise firma ekle sayfasından bu işlemi yapabilirsiniz. Yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra uygun görülürse rehberde listelenmeye başlayacaktır.

Aracı program ve yazılımlar sayesinde toplamış olduğumuz bilgiler ile oluşturulan firma sayfalarındaki bilgiler hiçbir zaman tam anlamıyla gerçekleri yansıtmayabilir.

Eğer firmanız ücretsiz firma rehberinde listelenmekte ve bilgilerinin yanlış olduğunu görüyorsanız düzenleme talebi oluşturabilirsiniz. Tüm bu işlemler tamamen ücretsizdir. Firma ekleme ve güncelleme için BilgisayarTamiri.Com sizlerden hiç bir zaman ücret talep etmeyecektir.

Bizlerin adını kullanarak sizlerden ücret talep edenlere lütfen itibar etmeyin.

 • BilgisayarTamiri.Com ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir.
 • BilgisayarTamiri.Com internet sitesinin sahipleri veya yöneticileri bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur.
 • BilgisayarTamiri.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır.
 • BilgisayarTamiri.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır.
 • BilgisayarTamiri.Com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
 • BilgisayarTamiri.Com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
 • BilgisayarTamiri.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri BilgisayarTamiri.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
 • BilgisayarTamiri.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. info@bilgisayartamiri.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
 • BilgisayarTamiri.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir.
 • Sizlerden BilgisayarTamiri.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız.
 • BilgisayarTamiri.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir.
 • Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan BilgisayarTamiri.Com sorumlu tutulamaz.
 • Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

BilgisayarTamiri.Com İletişim

Tüm görüş öneri ve şikayetlerinizi info@bilgisayartamiri.com adlı e-posta aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Yukarı